Kasy Fiskalne -> Elzab

Kasy Elzab – ONLINE


ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi

Cena: 1490zł netto

ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi

Cena: 1390zł netto

______________________________________________________________________

ELZAB K10

Cena: 1390zł netto

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z dotykowym wyświetlaczem
Dostępna też wersja ONLINE READY (1490zł netto)

K10 1.jpg

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. a na polskim rynku z panelem dotykowym.

Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy.

 

  • solidna obudowa – wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne
  • dotykowa klawiatura – prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach
  • wyposażona w kolorową smycz – łatwa do przenoszenia
  • przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża)
  • elektroniczna kopia paragonów – wystarcza na 5 lat codziennej pracy
  • nowoczesne wzornictwo – dobrze komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych
  • niewielka, mała i poręczna – szczególnie lubiana przez kobiety

Obejrzyj testy kasy – warto

http://www.k10.elzab.com.pl/index.php/home/testy

 

ELZAB Mini (511PLU)

Cena: 999 zł netto (Dostępna również w wersji grafitowej)mini_new_m

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.
Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.
Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.


 

ELZAB Mini E

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

Cena: 1 290 zł netto (dostępna również w wersji ONLINE READY – 1490zł netto)

Mała i prosta w obsłudze kasa, która produkowana jest również z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

 


joteeElzab Jota E

Cena: 1450zł netto (wersja 4000 PLU) dostępna w wersji ONLINE READY (Cena 1690zł netto)
Cena: 1550zł netto (wersja 6163 PLU, KP i LAN )
Mała kasa, duże możliwości
Kasa ELZAB Jota E to kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB.
Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.
Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

 


ELZAB JotaElzab Jota

WYCOFANA

Mała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Polecana jest do punktów gdzie powierzchnia obsługi klienta jest bardzo często ograniczona np. w gastronomii. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.

 


Elzab Alfa MaxKasa ELZAB Alfa Max

ELZAB Alfa Max – WYCOFANA

Otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.


 

Kasa ELZAB Delta Max E 40KELZAB Delta Max

Kasa przygotowana do operacji przejścia na walutę Euro jako podstawowy środek płatniczy w Polsce. Funkcja „definicja waluty ewidencyjnej” pozwala na określenie daty przejścia na Euro. W sytuacji, kiedy kasa nie współpracuje z programem magazynowym, w momencie przejścia na nową walutę ewidencyjną program kasy może przeliczyć ceny wszystkich towarów wg kursu zdefiniowanego na kasie. Wszystkie czynności niezbędne do skutecznej zmiany waluty ewidencyjnej i poprawnych rozliczeń fiskalnych są podpowiadane przez kasę podczas całego procesu zmiany waluty.
Kasa umożliwia przyjmowanie płatności w ośmiu walutach. Wydawanie reszty może odbywać się w walucie lub w złotówkach. W konfiguracji kasy definiowane są kursy wymiany oraz symbole walut. Można również określić, czy w przypadku sprzedaży w walucie na paragonie ma być drukowana informacja o równowartości paragonu w wybranej walucie oraz kurs wymiany.
Na raportach kasjerskich (sumacyjne tygodniowy i miesięczny, końca zmiany) pojawia się rozliczenie wpływów ze sprzedaży w walucie, równowartość w złotych i stan waluty w szufladzie.

ELZAB Delta Max E 40 959 PLU  z interfejsem sieci LAN, grafitowa
Cena: 2 890 zł netto

ELZAB Delta Max G E, 61 439 PLU  z interfejsem sieci LAN, grafitowa
Cena: 3190 zł netto


 

Drukarki Fiskalne


ELZAB Omega

Elzab Omega

WYCOFANA

Jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie polecana do butików, sklepów odzieżowych, księgarń i salonów sprzedaży. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Jego umiejscowienie można zmieniać w zależności od potrzeb (z lewej, z przodu i z prawej strony drukarki) tak, aby niezależnie od układu stanowiska kasowego, był on zawsze widoczny dla klienta.


 

ELZAB Mera
Grafitowamera_grafit

WYCOFANA

ELZAB Mera to pierwsza drukarka ELZABu dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Dzięki dużej liczbie (200 tysięcy) obsługiwanych towarów drukarka ELZAB Mera może być używana w placówkach o największym asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie).
Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia nowoczesny handel detaliczny i hurtowy.


 

 

ELZAB Mera TE TFT

Mera EFV TFT

(Mechanizm Easy, load rolka papierowa na paragony dla klienta 80m)
Cena: 2 590 zł netto

ELZAB Mera TE FV TFT

(MULTIINTERFEJSOWA - 3 protokoły komunikacyjne, Mechanizm Easy, load rolka papierowa na paragony dla klienta 80m, FV, wyświetlacz TFT)
Cena: 2 690 zł netto

ELZAB Mera+ TE FV (dostępna w wersji ONLINE READY Cena: 2990zł netto)

Cena: 2 790 zł netto

Pierwsza drukarka ELZABu dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Dzięki dużej liczbie (200 tysięcy) obsługiwanych towarów drukarka ELZAB Mera może być używana w placówkach o największym asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie).

Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia nowoczesny handel detaliczny i hurtowy.